Monter dociepleń budynków 2000-3500€ Brutto

Budownictwo
Wymagania
  • Doświadczenie
    0
Język
  • Język niemiecki
    Niewymagany
  • Język angielski
    Niewymagany
Przetłumacz

Chetnie zatrudnimy pracowników w zawodzie dociepleniowiec budynków.

Kontakt z osboami zatrudnionymi od 17 Czerwca

Zakres obowiązków:

- Klejenie styropianu, wełny
- Montaż profili przy oknach, okapowych, listwy startowej, parapetów
- Zatapianie siatki, gruntowanie
- Kładzenie struktury, malowanie
- Utrzymanie swojego miejsca pracy w czystości

Info:
Zaczynamy rano o 5:30 (dojazd do budowy) i po sezonie nawet o 7:00
Pracujemy 8 + 1 godz. przerwy na budowie. Zazwyczaj jesteśmy (budowa) do godz. 17
Pracujemy w soboty na własne życzenie chyba ze zajdzie wyjątkowa potrzeba (termin)
Praca jest w systemie akordowym co za tym idzie najlepsi pracownicy osiągają u nas najwyższe zarobki
Mamy koleżeńską atmosferę w pracy i takiej oczekujemy. Wszyscy są u nas równi i szanowani. Razem tworzymy firmę. Szukamy solidnych pracowników którzy szukają solidnej firmy.

Oferujemy

Z naszej strony oferujemy:
-- Przeszkolenie w naszej Akademii
- - Stałą, legalną prace na niemiecką umowę prace. Szukamy pracowników, którzy chcą się z nasza firma związać na długi okres czasu.
- - Praca w solidnej renomowanej firmie niemieckiej istniejącej na rynku niemieckim od 1964 roku
- - Bezpośrednie zatrudnienie w naszej firmie
- - Pensja jest płatna punktualnie i zawsze dwa razy w miesiącu.
- - Świadczenia socjalne są przez nasza firmę płacone
- - Płatny urlop, diety, premia brygadzistowska, "premia" dla kierowcy
- - Możliwość zamieszkania
- - Opiekę naszego kierownictwa budowy
- - Samochód firmowy do jazdy w czasie godzin pracy, komplet narzędzi, ubranie robocze

Info:
Wraz ze wzrostem jakości i szybkości pracy przy naszej pomocy rosną adekwatnie zarobki.
Szukamy solidnych, uczciwych pracowników.
Miejsce pracy: Oddział firmy w Pöttmes, Halle, Niederdorf, Marktoberdorf